Zkušenosti ve stomatologii

Ordinace DentalLive funguje na pražském Novém Městě (Praha 1) v současné podobě už od roku 2008. Za posledních deset let jsme se stali vyhledávanou stomatologickou ordinací, která má pevné jádro dlouhodobě spokojených pacientů a neustále si získává další, ať už z okruhu dospělých pacientů, nebo dětí, a to nejen z celé Prahy, ale i z jejího blízkého okolí. Od počátku se v naší ordinaci věnujeme poskytování běžných služeb v oblasti praktické stomatologie – od prevence až po estetickou stomatologii.

Od řady jiných zubních lékařů se ale snažíme odlišit tím, že své služby provádíme s maximální důsledností a na každého z našich pacientů si uděláme dost času, abychom jim mohli poskytnout na míru šitou péči a umožnili jim se zeptat na všechno, co je ohledně našich služeb zajímá. Jsme rádi, že se nám náš přístup vyplácí a že od pacientů pravidelně dostáváme pozitivní ohlasy na naši práci.

Nejvíc ze všeho nás ale přirozeně těší, když se nám daří na odborném poli a když se nám povede pacienty s netypickými nebo složitými potížemi bez problémů vrátit do každodenního života. Aby se nám to dařilo, považujeme za nutnost se neustále vzdělávat a informovat se o nových léčebných možnostech a technologiích, které nám umožňují pomáhat stále širšímu okruhu pacientů. Budeme rádi, pokud se jedním z nich stanete i Vy – věříme, že Vám služby naší ordinace budou vyhovovat stejně jako našim stávajícím pacientům!