O nás

V zubní ordinaci DentalLive na pražském Těšnově nabízíme kompletní služby spadající o oblasti praktického zubního lékařství. To zahrnuje jak důslednou prevenci, tak základní služby záchovné stomatologie, ambulantní péči i estetickou stomatologii. Své služby nabízíme jak dětským, tak dospělým pacientům a děláme všechno pro to, aby od nás dostávali péči na špičkové odborné úrovni, která jim pomůže zachovat jejich chrup v perfektní kondici a běžná onemocnění zubů odstranit rychle a profesionálně.

Tým našich lékařů má v oblasti stomatologie dlouholeté zkušenosti a dokáže Vám tak nabídnout to nejlepší, co je v současné stomatologii k dispozici. V ordinaci máme k dispozici kvalitní současné léčebné a diagnostické nástroje, které každý den využíváme pro to, abychom svým pacientům ulevili od bolesti a postarali se, aby jim problémy s chrupem nebránili v jejich běžném, každodenním životě. Pokud jste z Prahy nebo jejího nejbližšího okolí, rádi i Vám nabídneme stomatologickou péči na vysoké úrovni: zkuste nám zavolat a domluvit se s námi na termínu své první návštěvy v naší ordinaci!

Co konkrétně zubní ordinace DentalLive nabízí?

  • Samozřejmou součástí nabídky stomatologické ordinace je kompletní preventivní péče. V případě zubní ordinace to znamená především pravidelné preventivní prohlídky, kterých by se každý pacient měl účastnit dvakrát ročně. Během nich pacientům důkladně prohlížíme chrup, provádíme rentgenová vyšetření, odstraňujeme zubní plak a kámen a vyšetřujeme také ústní sliznice.
  • Běžně v naší ordinaci provádíme také služby záchovné stomatologie. Ta přichází na řadu ve chvíli, kdy se na zubech objeví kaz nebo jiné drobné onemocnění zubu. Nejběžnějším úkonem v rámci záchovné stomatologie je zhotovování zubních výplní, jejichž úkolem je zastavit šíření zubního kazu a postarat se, aby zub dál plnil všechny své funkce jako před napadením kazem. V ordinaci nabízíme několik druhů zubních výplní – od tradičních amalgámových až po ty fotokompozitní.
  • Základní služby estetické stomatologie u nás zahrnují především ordinační bělení zubů. V ordinaci používáme bezpečné, spolehlivé bělicí metody, díky kterým se Váš chrup rychle zbaví pigmentace získané z běžných potravin, nápojů nebo z kouření.

V ordinaci DentalLive jsme tu neustále pro Vás a jsme připraveni věnovat Vám veškerou péči, kterou potřebujete pro udržení zdravého a silného chrupu. Budeme rádi, pokud se u naší ordinace necháte zapsat i Vy nebo Vaše děti – těšíme se na spolupráci s Vámi!

Ordinační hodiny

Pondělí 8:00 – 20:00
Úterý 8:00 – 20:00
Středa 8:00 – 20:00
Čtvrtek 8:00 – 20:00
Pátek 8:00 – 20:00

S kým se v ordinaci potkáte:

  • MDDr. Anila Hysi
  • MUDr. Světlana Křepelková