Naše kompletní služby

V zubní ordinaci DentalLive nabízíme komplexní stomatologickou péči dospělým i dětským pacientům. Každému z nich jsme zvyklí věnovat důslednou individuální pozornost a snažíme se, aby od nás dostávali služby, které jim pomohou udržet chrup v perfektní kondici. I Vám rádi nabídneme péči na míru Vašim potřebám – stačí se nám ozvat a domluvit si termín Vaší první návštěvy v naší ordinaci. Těšíme se na Vás!

Preventivní péče

Preventivní péče je základní součástí služeb každé stomatologické ordinace a i u nás ji pokládáme za nejdůležitější pilíř naší práce. V rámci prevence se staráme o to, aby chrup našich pacientů dlouhodobě zůstával v perfektní kondici a abychom jeho případná onemocnění stihli identifikovat co možná nejdříve. Je pro nás důležité věnovat se preventivní péči o pacienty s opravdovou důsledností a nezanedbat ani drobnosti, na které jiní zubní lékaři nemají čas, protože právě v detailech se často rodí podstatné problémy s chrupem.

Preventivní péče v naší ordinaci sestává především z pravidelných preventivních prohlídek. Každému pacientovi doporučujeme dodržovat půlroční interval mezi svými prohlídkami, aby se ujistil, že se se svým chrupem nemá čeho obávat.

Preventivní prohlídky běžně zahrnují:

  • anamnézu
  • zevrubnou prohlídku chrupu
  • vyšetření sliznic dutiny ústní (jazyk, dásně, patro, hrdlo), měkkých tkání, čelistí
  • základní parodontologické vyšetření
  • rentgenové snímky chrupu
  • odstranění zubního plaku a kamene
  • poradenství (správná péče o chrup, výběr čisticích pomůcek apod.).

Záchovná stomatologie

Záchovná stomatologie zahrnuje všechny drobné úkony při léčbě onemocnění chrupu, ať už jde o drobné úrazy, nebo zubní kazy. Zubní kaz je přitom nejrozšířenějším problémem, který se ve stomatologických ordinacích řeší, a i my jsme kvalitně vybavení pro to, abychom Vás jej dokázali efektivně a profesionálně zbavit. V rámci záchovné stomatologie se věnujeme především zhotovováním zubních výplní (plomb) určených k zastavení šíření kazu a jeho léčbě. V ordinaci máme k dispozici několik variant zubních výplní a rádi Vám poradíme, jak si vybrat tu nejvhodnější právě pro Váš chrup.

Typy zubních výplní:

  • amalgámové výplně
  • výplně ze skloionomerních materiálů
  • fotokompozitní výplně.

Estetická stomatologie

V naší ordinaci se snažíme, aby u nás naši pacienti měli kromě běžných stomatologických služeb k dispozici pokaždé i něco navíc. Těm, kterým kromě perfektního zdraví jejich chrupu záleží také na jeho dokonalém vzhledu, nabízíme základní služby estetické stomatologie. Ty mají v naší ordinaci podobu především ordinačního bělení zubů, které vřele doporučujeme před běžně dostupnými domácími metodami – v naší ordinaci Vám profesionálně pomůžeme s aplikací a používáme bělicí prostředky, které jsou stoprocentně bezpečné a jejichž účinnost byla prokázána.